Popis a vybavení pokojů Horal

Popis a vybavení pokojů Horal

Hotel Horal nabízí komfortní a stylové ubytování ve čtyřech nově zrekonstruovaných rezidencích.

 

Interiér pokojů obsahuje prvky kamene a dřeva v dokonalé harmonii s okolní horskou přírodou. V kombinaci s moderním nábytkem a vybavením vytváří útulnou atmosféru a jedinečný styl. 


Rezidence A,B,C***

Pokoje Standard

Příjemné dvoulůžkové pokoje s vlastním moderním sociálním zařízením jsou vybaveny LCD televizorem, pracovním stolem s telefonem, minibarem a trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma pomocí síťového kabelu, který lze vyzvednout na recepci. Na chodbách přímo naproti pokojů je k dispozici odkládací prostor na lyže a lyžařské vybavení.

Rodinné pokoje 

Prostorné rodinné pokoje jsou vybaveny sedací soupravou s možností až dvou přistýlek. V pokojích je k dispozici LCD televizor, pracovní stůl, telefon, minibar, trezor a internetové připojení zdarma. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení v moderním stylu. K dispozici jsou tři podkrovní pokoje s odděleným sociálním zařízením od koupelny.Také rodinné pokoje mají odkládací prostor na lyže na chodbách u pokojů. V rezidenci C také k dispozici rodinný pokoj s bezbariérovým přístupem.


Rezidence E****

Pokoje Standard Deluxe

Luxusní dvoulůžkové pokoje alpského typu ve čtyřhvězdičkové rezidenci E disponují balkony s výhledem na golfové hřiště. Pohodlné rozkládací křeslo poskytuje možnost vždy jedné přistýlky v pokoji. Pět pokojů je se sousedními propojeno uzamykatelnými dveřmi, pokud tedy chcete být v kontaktu s přáteli nebo dětmi, lze tyto pokoje zájemně propojit. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven LCD televizorem, minibarem, pracovním stolem s telefonem a trezorem. K dispozici je připojení k internetu zdarma a společná lyžárna v budově.

Apartmány Suite Spa

Nejluxusnější a nejvybavenější apartmány v hotelu Horal jsou vybaveny oboustranným krbem, který je příjemným doplňkem romantického pobytu oddělujícím ložnici od stylového posezení. Moderní vybavení zastupuje špičkový LED televizor na otočném podstavci s 5.1 domácím kinem a DVD přehrávačem. V koupelně s vanou a sprchovým koutem je k dispozici soukromá finská sauna pro dvě osoby. Sociální zařízené je oddělené od koupelny. Nechybí balkony s výhledem na golfové hřiště, připojení k internetu zdarma, trezor a minibar. V jednom z apartmánů byla zbudována klimatizace. Lyžárna je pro hosty rezidence E společná.

>> Ceník platný při Karlovském gastrofestivalu v termínu 4. - 6. 10. 2019

Ceník rezidence A, B, C***
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard

Dvoulůžkový pokoj v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a internetovým připojením zdarma. Součástí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), spa tašku a parkování.

Standard2 190 Kč
Rodinný pokoj

Rodinný pokoj s možností přistýlky. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), spa tašku a ubytování.

Rodinný pokoj2 490 Kč
Přistýlka

V Rodinných pokojích lze objednat přistýlku na pokoji pro děti do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 490 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single70 % k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ceník rezidence E****
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard Deluxe

Luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem a možností přistýlky v nově vybudované rezidenci E. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a lyžárna v budově. Pět pokojů je propojených s vedlejší místností uzamykatelnými dveřmi. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénù, saunového světa a kardio fitness, spa taška a parkování.

Standard Deluxe2 490 Kč
Suite Spa

Luxusní rodinný pokoj se stylovou obývací částí, LED televizorem s 5.1 domácím kinem, vlastní saunou, krbem a balkonem. WC je odděleno od koupelny s vanou. Nechybí minibar, telefon a připojení k internetu. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness, spa taška a parkování.

Suite Spa3 490 Kč
Přistýlka

Ve všech pokojích rezidence E lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 590 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single70 % k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line