Ceník ubytování 2019

Cena ubytování zahrnuje snídani a večeři formou bufé a neomezený vstup do Wellness Horal se saunovými rituály až 9x denně, parkováním a wifi (při obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme servírovanou večeři o 4 chodech)


O víkendech (pá-ne), svátcích a vybraných dnech je minimální délka pobytu 2 noci, při ubytování na 1 noc se k ceně přičítá 350 Kč/osoba/noc. Ceník ubytování je uváděn za jednu osobu a noc. Informace k akceptaci stravenek.


Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. Pobyt ve vybraných dnech zahrnuje parkování u hotelu i wifi připojení, animační programy dle sezóny a obsazenosti hotelu o víkendech a prázdninách.

PLATNOST CENÍKU: 2.1. - 21. 12. 2019, neplatí ve vybraných termínech. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2019.


>> Ceník platný při Karlovském gastrofestivalu v termínu 4.-6. října 2019

Ceník rezidence A, B, C***
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard

Dvoulůžkový pokoj v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a internetovým připojením zdarma. Součástí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), spa tašku a parkování.

Standard2 190 Kč
Rodinný pokoj

Rodinný pokoj s možností přistýlky. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), spa tašku a ubytování.

Rodinný pokoj2 490 Kč
Přistýlka

V Rodinných pokojích lze objednat přistýlku na pokoji pro děti do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 490 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single70 % k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line

Cena pokojů a apartmánů v rezidenci E**** zahrnuje snídaně a večeře formou bufé s pestrým výběrem i pro vegetariány a milovníky zdravého životního stylu. Výhodou ubytování v rezidenci E je naprosto neomezený vstup do termálních bazénů s vyhřívanou slanou vodou, saunového světa Wellness Horal a kardio fitness centra. V ceně jsou také víkendové animační programy a parkování u hotelu zdarma.

Minimální délka pobytu o víkendech a během svátků jsou dvě noci. Při objednávce ubytování na jednu noc účtujeme příplatek 350,- Kč / osoba.

 

Ceník rezidence E****
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard Deluxe

Luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem a možností přistýlky v nově vybudované rezidenci E. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a lyžárna v budově. Pět pokojů je propojených s vedlejší místností uzamykatelnými dveřmi. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénù, saunového světa a kardio fitness, spa taška a parkování.

Standard Deluxe2 490 Kč
Suite Spa

Luxusní rodinný pokoj se stylovou obývací částí, LED televizorem s 5.1 domácím kinem, vlastní saunou, krbem a balkonem. WC je odděleno od koupelny s vanou. Nechybí minibar, telefon a připojení k internetu. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness, spa taška a parkování.

Suite Spa3 490 Kč
Přistýlka

Ve všech pokojích rezidence E lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 590 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single70 % k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ubytovací poplatek15 Kč / noc
Ubytování pejska950 Kč / noc (490 Kč / noc  při pobytu od 3 nocí)
Pronájem dětské postýlky300 Kč / pobyt


STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.


STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zvýhodněné pobyty hotelu Horal