Půjčovna segway a elektrokol

Půjčovna segway a elektrokol

Užijte si poznávání Beskyd netradičně. Vyrazte s námi na vyjížďku na segway. Nebo si k výletu do terénu vezměte na pomoc elektrokolo. Oba dopravní prostředky si můžete zapůjčit v hotelu Horal.

 

Půjčovna se nachází u nad hlavní budovou hotelu Horal, v přízemí parkovacího domu.

Kontakt

O aktuálním provozu půjčovny elektrokol a segway se doporučujeme informovat na:

Půjčovna elektrokol

Půjčovna segway 

Nabízíme možnost zapůjčení tohoto moderního a stále populárnějšího dopravního prostředku, který otevírá možnosti terénních výletů i méně zdatným cyklistům. Díky elektrokolu se snadněji dostat se i na místa, kam byste jinak vlastními silami na kole dojeli stěží. Užívejte si cyklistiku úměrně momentální fyzické kondici.

K dispozici jsou kola rakouské značky KTM vhodná i pro jízdu v terénu – Macina Cross a Macina Action. Dojezd kola je 190 km na 1 nabití baterie. K dispozici 2 elektrokola o velikosti rámu 29'', 2 elektrokola 26" a 1 elektrokolo pro děti (cca od 8 let, nyní v servisu bez možnosti zapůjčení). VÍCE O ELEKTROKOLECH

Novinka:síť nabíjecích stanic pro elektrokola v Beskydech

Pozn.: Neubytovaní hosté platí při zapůjčení elektrokola vratnou zálohu 10 000 Kč/1 kolo.

Segway je dvoukolový dopravní prostředek pro jednoho pasažéra, poháněný elektromotory a ovládaný pro pohyb vpřed i vzad pouhým náklonem těla. K řízení není zapotřebí žádných speciálních dovedností, zvládnutí segway je otázkou krátké instruktáže.

Vyjížďky se konají výhradně v doprovodu instruktora, který vám nejen pomůže dobře zvládnout segway, ale také vás provede některou z vytipovaných tras v okolí hotelu Horal. Pro výlet vás vybavíme také ochrannou přilbou (zapůjčení v ceně).

Ceník
 • 1 hodina - 190 Kč
 • 4 hodiny - 450 Kč
 • celý den - 690 Kč

Ceník

 • 30 min - 490 Kč
 • 60 min - 690 Kč

Provozní doba

Elektrokola si můžete zapůjčit:

 • květen-červen: každý den od 10:00 do 18:00 (elektrokolo je nutno vrátit do 18:00)
 • letí prázdniny: každý den od 10:00 do 20:00
 • září: každý den od 10:00 do 18:00 (dle počasí)

Pro aktuální informace se doporučujeme obrátit na recepci hotelu.

 

Partnerem půjčovny je společnost MADEJA sport.

CASH BACK! Při zapůjčení elektrokola KTM obdržíte POUKAZ NA 5.000 Kč na koupi elektrokola v prodejně MADEJA sport. Pokud s sebou přinesete i ústřižek o zaplacení půjčovného, bude vám tato částka rovněž odečtena z ceny kola.

Náš tip: Nedaří se vám vytáhnout partnera či partnerku na společný výlet na kole, protože mají slabší fyzičku a nechtějí vám být „na obtíž“? Využijte při návštěvě Resortu Valachy možnosti půjčit si elektrokolo a stane se z vás vyrovnaný cyklistický tandem, v němž si oba užijete výlet k plné spokojenosti. 

Provozní doba

Segway si můžete zapůjčit (pouze za příznivých klimatických podmínek):

 • květen a červen:  každý den od 10:00 do 17:00 (poslední vyjížďka v 16:00)
 • letní prázdniny: každý den od 10:00 do 20:00
 • září: pouze o víkendu od 10:00-18:00

Pro aktuální informace se doporučujeme obrátit na recepci hotelu.

O aktuálním provozu se informujte na recepci Wellness hotelu Horal.

Vyjížďky v jiných časech než 30 nebo 60 minut jsou možné pouze na základě individuální domluvya v případě volné kapacity. Projížďky na segway jsou určeny návštěvníkům nad 140 cm nebo od 12 let.  

V chladnějším počasí doporučujeme vybavit se na výlet teplým oblečením - zejména teplejší bundou, rukavicemi, případně i čelenkou či lehčí čepicí pod ochrannou přilbu.

        

 

Vybavení půjčovny osobních transportérů Segway bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.