Půjčovna segway a elektrokol

Půjčovna segway a elektrokol

Užijte si poznávání Beskyd netradičně. Vyrazte s námi na vyjížďku na segway. Nebo si k výletu do terénu vezměte na pomoc elektrokolo. Oba dopravní prostředky si můžete zapůjčit v hotelu Horal.

 

Půjčovna se nachází u nad hlavní budovou hotelu Horal, v přízemí parkovacího domu.

Kontakt

O aktuálním provozu půjčovny elektrokol a segway se doporučujeme informovat na:

Půjčovna elektrokol

Půjčovna segway 

Nabízíme možnost zapůjčení tohoto moderního a stále populárnějšího dopravního prostředku, který otevírá možnosti terénních výletů i méně zdatným cyklistům. Díky elektrokolu se snadněji dostat se i na místa, kam byste jinak vlastními silami na kole dojeli stěží. Užívejte si cyklistiku úměrně momentální fyzické kondici.

K dispozici jsou kola rakouské značky KTM vhodná i pro jízdu v terénu – Macina Cross a Macina Action. Dojezd kola je 190 km na 1 nabití baterie. K dispozici 2 elektrokola o velikosti rámu 29'', 2 elektrokola 26" a 1 elektrokolo pro děti (cca od 8 let, nyní v servisu bez možnosti zapůjčení). VÍCE O ELEKTROKOLECH

Novinka:síť nabíjecích stanic pro elektrokola v Beskydech

Pozn.: Neubytovaní hosté platí při zapůjčení elektrokola vratnou zálohu 10 000 Kč/1 kolo.

Segway je dvoukolový dopravní prostředek pro jednoho pasažéra, poháněný elektromotory a ovládaný pro pohyb vpřed i vzad pouhým náklonem těla. K řízení není zapotřebí žádných speciálních dovedností, zvládnutí segway je otázkou krátké instruktáže.

Vyjížďky se konají výhradně v doprovodu instruktora, který vám nejen pomůže dobře zvládnout segway, ale také vás provede některou z vytipovaných tras v okolí hotelu Horal. Pro výlet vás vybavíme také ochrannou přilbou (zapůjčení v ceně).

Ceník
  • 1 hodina - 190 Kč
  • 4 hodiny - 450 Kč
  • celý den - 690 Kč

Ceník

  • 30 min - 490 Kč
  • 60 min - 690 Kč

Provozní doba

Elektrokola si můžete zapůjčit každý den:

  • květen-červen od 10:00 do 18:00 (elektrokolo je nutno vrátit do 18:00)
  • letí prázdniny od 10:00 do 20:00

Pro aktuální informace se doporučujeme obrátit na recepci hotelu.

 

Partnerem půjčovny je společnost MADEJA sport.

CASH BACK! Při zapůjčení elektrokola KTM obdržíte POUKAZ NA 5.000 Kč na koupi elektrokola v prodejně MADEJA sport. Pokud s sebou přinesete i ústřižek o zaplacení půjčovného, bude vám tato částka rovněž odečtena z ceny kola.

Náš tip: Nedaří se vám vytáhnout partnera či partnerku na společný výlet na kole, protože mají slabší fyzičku a nechtějí vám být „na obtíž“? Využijte při návštěvě Resortu Valachy možnosti půjčit si elektrokolo a stane se z vás vyrovnaný cyklistický tandem, v němž si oba užijete výlet k plné spokojenosti. 

Provozní doba

Segway si můžete v květnu a červnu zapůjčit o víkendu (pouze za příznivých klimatických podmínek):

  • od 10:00 do 17:00 (poslední vyjížďka v 16:00)

O letních prázdninách je možné segway zapůjčit každý den, otevírací doba je prodloužena:

  • od 10:00 do 20:00

Pro aktuální informace se doporučujeme obrátit na recepci hotelu.

O aktuálním provozu se informujte na recepci Wellness hotelu Horal.

Vyjížďky v jiných časech než 30 nebo 60 minut jsou možné pouze na základě individuální domluvya v případě volné kapacity. Projížďky na segway jsou určeny návštěvníkům nad 140 cm nebo od 12 let.  

V chladnějším počasí doporučujeme vybavit se na výlet teplým oblečením - zejména teplejší bundou, rukavicemi, případně i čelenkou či lehčí čepicí pod ochrannou přilbu.

        

 

Vybavení půjčovny osobních transportérů Segway bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.