Ubytování Horal Velké Karlovice

Ubytování Horal Velké Karlovice

Hotelové rezidence s dvoulůžkovými pokoji a komfortními apartmány jsou součástí typického podhorského údolí s malebnými valašskými chaloupkami.

 

Hotel Horal poskytuje ubytování ve čtyřech rezidencích rozprostřených kolem hlavní budovy s restaurací, Wellness Horal a konferenčními místnostmi.

Rezidence A, B a C mají standard ***. Nově vybudovaná rezidence E**** je spojovacím krčkem přímo napojena na Wellness Horal. Nadstandardně vybavené apartmány Suite Spa v rezidenci E vyhoví i nejnáročnějším hostům, mají oboustranný krb, sedací soupravu, soukromou saunou a jsou vybaveny špičkovým audio / video systémem s LED televizorem. 

Pokoje jsou vždy dvoulůžkové, v apartmánech typu Suite je možné využít jednu nebo dvě přistýlky, dle dispozic pokoje.

Ceny jsou uvedeny za osobu a noc.

O víkendech (pátek – neděle) a svátcích je možný pobyt minimálně na 2 noci. V případě ubytování na 1 noc účtujeme příplatek 350 Kč / osoba.

Ve vybraných termínech je možný pobyt minimálně na 3 noci. V těchto termínech v případě ubytování na 1 noc účtujeme příplatek 700 Kč (tzn. 2x 350 Kč), v případě ubytování na 2 noci účtujeme příplatek 350 Kč.

Ubytování v luxusní rezidenci E**** zahrnuje:

  • snídaně formou bohatých švédských stolů
  • večeře formou teplého a studeného bufé
  • neomezený vstup do Wellness Horal
  • víkendové animační programy pro děti (v letní a zimní sezóně, dle aktuální nabídky)
  • parkování, wifi

Ubytování v rezidencích A,B,C*** zahrnuje:

  • snídaně formou bohatých švédských stolů
  • večeře formou teplého a studeného bufé
  • neomezený vstup Wellness Horal
  • víkendové animační programy pro děti (v letní a zimní sezóně, dle aktuální nabídky)
  • parkování, wifi

* Ve všech prostorách hotelu Horal je kouření zakázáno. Povoleno je pouze na vyhlídkové terase hotelu. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost k ostatním hostům. 

Check-in, check-out

Ubytování v den příjezduod 14:30
Vyklizení pokojedo 11:30

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.

SKLADBA POKOJŮ

Celková kapacita hotelu činí 130 lůžek, z toho 94 pevných lůžek a 36 přistýlek.

Rezidence A,B,C***

Pokoje Standard21 dvoulůžkových pokojů
Rodinný pokoj8 dvoulůžkových pokojů s možností 2 přistýlek

 

Rezidence E****

Pokoje Standard DeLuxe16 dvoulůžkových pokojů s možností 1 přistýlky a balkonem
Suite Spa2 unikátní apartmá se soukromou saunou, krbem, sedací soupravou, LED TV a balkonem 


Podrobný popis pokojů

Z řady pokojů a rozlehlé terasy hotelové restaurace se můžete kochat jedinečným výhledem do horského údolí. Čistá příroda CHKO Beskydy, bohatá nabídka služeb a ideální umístění hotelu, z něj činí skutečně atraktivní místo pro sportovně i relaxačně strávenou rodinnou dovolenou.

Ceník rezidence A, B, C***
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2016
Standard

Dvoulůžkový pokoj v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a internetovým připojením zdarma. Součástí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness).

Standard1 890 Kč
Rodinný pokoj

Rodinný pokoj s možností přistýlky. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness).

Rodinný pokoj2 190 Kč
Přistýlka

V Rodinných pokojích lze objednat přistýlku na pokoji pro děti do 12ti let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal.

Přistýlka990/1 390 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ceník rezidence E****
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 1.1. do 20.12.2016
Standard DeLuxe

Luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem a možností přistýlky v nově vybudované rezidenci E. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a lyžárna v budově. Pět pokojů je propojených s vedlejší místností uzamykatelnými dveřmi. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénù, saunového světa a kardio fitness.

Standard DeLuxe2 190 Kč
Suite Spa

Luxusní rodinný pokoj se stylovou obývací částí, LED televizorem s 5.1 domácím kinem, vlastní saunou, krbem a balkonem. WC je odděleno od koupelny s vanou. Nechybí minibar, telefon a připojení k internetu. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness.

Suite Spa3 290 Kč
Přistýlka

Ve všech pokojích rezidence E lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12ti let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal.

Přistýlka990/1 390 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line