Ubytování Horal Velké Karlovice

Ubytování Horal Velké Karlovice

Hotelové rezidence s dvoulůžkovými pokoji a komfortními apartmány jsou součástí typického podhorského údolí s malebnými valašskými chaloupkami.

 

Stylové pokoje se nacházejí ve čtyřech rezidencích s označením A,B,C a E. Namísto rozlehlého hotelového komplexu je ubytování zajišťováno v menších budovách, vkusně zapadajících do okolní krajiny. Nově vybudovaná rezidence E**** plně vyhoví hostům, kteří vyhledávají luxusní ubytování na čtyřhvězdičkové úrovni. Nadstandardně vybavené apartmány typu Suite Spa disponují oboustranným krbem, sedací soupravou, soukromou saunou a špičkovým audio / video systémem s LED televizorem. 

Pokoje jsou vždy dvoulůžkové, v apartmánech typu Suite je možné využít jednu nebo dvě přistýlky, dle dispozic pokoje.

O víkendech (pátek – neděle) a svátcích je minimální pobyt na 2 noci. V případě ubytování na 1 noc účtujeme příplatek 350 Kč/osoba.

Ubytování v luxusní rezidenci E**** zahrnuje:

Ubytování v rezidencích A,B,C*** zahrnuje:

  • snídaně formou bohatých švédských stolů
  • večeře formou teplého a studeného bufé
  • neomezený vstup do termálních bazénů a kardio fitness 
  • neomezený vstup do saunového světa Wellness Horal a klimatizovaného fitness centra
  • víkendové animační programy zdarma
  • parkování u hotelu zdarma

* Ve všech prostorách hotelu Horal je kouření zakázáno, kouření je povoleno pouze na vyhlídkové terase hotelu. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost k ostatním hostům. 

Check-in, check-out

Ubytování v den příjezduod 14:30
Vyklizení pokojedo 11:30

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.

SKLADBA POKOJŮ

Celková kapacita hotelu činí 130 lůžek, z toho 94 pevných lůžek a 36 přistýlek.

Rezidence A,B,C***

Pokoje Standard21 komfortních dvoulůžkových pokojů
Rodinný pokoj8 stylových dvoulůžkových apartmá s možností přistýlky

 

Rezidence E****

Pokoje Standard DeLuxe16 luxusních dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a balkonem
Suite Spa2 unikátní apartmá se soukromou saunou, krbem, sedací soupravou, LED TV a balkonem 


Podrobný popis pokojů

Z řady pokojů a rozlehlé terasy hotelové restaurace se můžete kochat jedinečným výhledem do horského údolí. Čistá příroda CHKO Beskydy, bohatá nabídka služeb a ideální umístění hotelu, z něj činí skutečně atraktivní místo pro sportovně i relaxačně strávenou rodinnou dovolenou.

Ceník rezidence A, B, C***
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2015
Standard

Dvoulůžkový pokoj v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a internetovým připojením zdarma. Součástí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness).

Standard1 690 Kč
Rodinný pokoj

Rodinný pokoj s možností přistýlky. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness).

Rodinný pokoj1 990 Kč
Přistýlka

V Rodinných pokojích lze objednat přistýlku na pokoji pro děti do 12ti let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal.

Přistýlka850/1 350 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ceník rezidence E****
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2015
Standard DeLuxeLuxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem a možností přistýlky v nově vybudované rezidenci E. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a lyžárna v budově. Pět pokojů je propojených s vedlejší místností uzamykatelnými dveřmi. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénù, saunového světa a kardio fitness.Standard DeLuxe1 990 Kč
Suite Spa

Luxusní rodinný pokoj se stylovou obývací částí, LED televizorem s 5.1 domácím kinem, vlastní saunou, krbem a balkonem. WC je odděleno od koupelny s vanou. Nechybí minibar, telefon a připojení k internetu. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness.

Suite Spa2 990 Kč
Přistýlka

Ve všech pokojích rezidence E lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12ti let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal.

Přistýlka890/1 390 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line