Ceník ubytování 2016

Cena ubytování zahrnuje snídani, večeři a neomezený vstup do Wellness Horal.

S našimi zvýhodněnými pobytovými balíčky si užijete ještě více relaxace a služeb v ceně.

 

Ceny jsou uvedeny za osobu a noc.

 

O víkendech (pátek – neděle) a svátcích je možný pobyt minimálně na 2 noci. V případě ubytování na 1 noc účtujeme příplatek 350 Kč / osoba.

Ve vybraných termínech je možný pobyt minimálně na 3 noci. V těchto termínech v případě ubytování na 1 noc účtujeme příplatek 700 Kč (tzn. 2x 350 Kč), v případě ubytování na 2 noci účtujeme příplatek 350 Kč.

 

Ceník ubytování 2016 zde.

Ceník rezidence A, B, C***
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2016
Standard

Dvoulůžkový pokoj v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a internetovým připojením zdarma. Součástí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness).

Standard1 890 Kč
Rodinný pokoj

Rodinný pokoj s možností přistýlky. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness).

Rodinný pokoj2 190 Kč
Přistýlka

V Rodinných pokojích lze objednat přistýlku na pokoji pro děti do 12ti let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal.

Přistýlka990/1 390 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line

Cena pokojů a apartmánů v rezidenci E**** zahrnuje snídaně formou bohatých švédských stolů s pestrým výběrem i pro vegetariány a milovníky zdravého životního stylu. Výhodou ubytování v rezidenci E je naprosto neomezený vstup do termálních bazénů s vyhřívanou slanou vodou, saunového světa Wellness Horal a kardio fitness centra. V ceně jsou také víkendové animační programy a parkování u hotelu zdarma.

Minimální délka pobytu o víkendech a během svátků jsou dvě noci. Při objednávce ubytování na jednu noc účtujeme příplatek 350,- Kč / osoba.

 

Ceník rezidence E****
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 1.1. do 20.12.2016
Standard DeLuxe

Luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem a možností přistýlky v nově vybudované rezidenci E. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a lyžárna v budově. Pět pokojů je propojených s vedlejší místností uzamykatelnými dveřmi. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénù, saunového světa a kardio fitness.

Standard DeLuxe2 190 Kč
Suite Spa

Luxusní rodinný pokoj se stylovou obývací částí, LED televizorem s 5.1 domácím kinem, vlastní saunou, krbem a balkonem. WC je odděleno od koupelny s vanou. Nechybí minibar, telefon a připojení k internetu. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness.

Suite Spa3 290 Kč
Přistýlka

Ve všech pokojích rezidence E lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12ti let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal.

Přistýlka990/1 390 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ubytovací poplatek15,- Kč / noc
Ubytování pejska950,- Kč / noc
Pronájem dětské postýlky300,- Kč / pobyt


STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.


STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.


Zvýhodněné pobyty hotelu Horal