Půjčovna segway a elektrokol

Půjčovna segway a elektrokol

Užijte si poznávání Beskyd netradičně. Vyrazte s námi na vyjížďku na segway. Nebo si k výletu do terénu vezměte na pomoc elektrokolo. Oba dopravní prostředky si můžete zapůjčit v hotelu Horal.

 

Půjčovna se nachází u nad hlavní budovou hotelu Horal, v přízemí parkovacího domu.

Sezóna 2016 zahájena - otevřena je zatím půjčovna segway. O možnosti půjčování elektrokol vás budeme informovat.

Orientační provozní doba půjčovny: 10:00 – 18:00

Nutná je rezervace předem, kterou zajišťuje i mimo uvedené časy recepce Wellness Horal.

Kontakt

Půjčovna elektrokol

Půjčovna segway 

Nabízíme možnost zapůjčení tohoto moderního a stále populárnějšího dopravního prostředku, který otevírá možnosti terénních výletů i méně zdatným cyklistům. Díky elektrokolu se snadněji dostat se i na místa, kam byste jinak vlastními silami na kole dojeli stěží. Užívejte si cyklistiku úměrně momentální fyzické kondici.

K dispozici jsou kola rakouské značky KTM vhodná i pro jízdu v terénu – Macina Cross a Macina Action. Dojezd kola je 190 km na 1 nabití baterie. Od 2015 k dispozici nejen kola pro dospělé (2 ks), ale i 1 kolo pro děti. VÍCE O PŮJČOVNĚ ELEKTROKOL

Segway je dvoukolový dopravní prostředek pro jednoho pasažéra, poháněný elektromotory a ovládaný pro pohyb vpřed i vzad pouhým náklonem těla. K řízení není zapotřebí žádných speciálních dovedností, zvládnutí segway je otázkou krátké instruktáže.

Vyjížďky se konají výhradně v doprovodu instruktora, který vám nejen pomůže dobře zvládnout segway, ale také vás provede některou z vytipovaných tras v okolí hotelu Horal. Pro výlet vás vybavíme také ochrannou přilbou (zapůjčení v ceně).

Ceník
  • 190 Kč/každá započatá hodina
  • 890 Kč/celý den

Ceník

  • 30 min - 490 Kč
  • 60 min - 690 Kč
Partnerem půjčovny je společnost MADEJA sport.

CASH BACK! Při zapůjčení elektrokola KTM obdržíte POUKAZ NA 5.000 Kč na koupi elektrokola v prodejně MADEJA sport. Pokud s sebou přinesete i ústřižek o zaplacení půjčovného, bude vám tato částka rovněž odečtena z ceny kola.

Náš tip: Nedaří se vám vytáhnout partnera či partnerku na společný výlet na kole, protože mají slabší fyzičku a nechtějí vám být „na obtíž“? Využijte při návštěvě Resortu Valachy možnosti půjčit si elektrokolo a stane se z vás vyrovnaný cyklistický tandem, v němž si oba užijete výlet k plné spokojenosti. 

Časy vyjížděk denně (pouze za příznivých klimatických podmínek – prosíme, informujte se v recepci):

  • 10:00 – 11:00
  • 11:30 – 12:30
  • 13:00 – 13:30
  • 14:00 – 15:00

Vyjížďky v jiných časech než 30 nebo 60 minut jsou možné pouze na základě individuální domluvya v případě volné kapacity. Projížďky na segway jsou určeny návštěvníkům nad 140 cm nebo od 12 let.  

V chladnějším počasí doporučujeme vybavit se na výlet teplým oblečením - zejména teplejší bundou, rukavicemi, případně i čelenkou či lehčí čepicí pod ochrannou přilbu.

        

 

Vybavení půjčovny osobních transportérů Segway bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.